Απόδοση στο ΜAX στον αγώνα Ολλανδία – Γαλλία και με 0% γκανιότα, μόνο στη winmasters! Γιατί η απόδοση μετράει!

Σπουδαίο παιχνίδι γίνεται απόψε (21/6, 22:00), στη Λειψία, εκεί όπου κοντράρονται Ολλανδία και Γαλλία. Θέλουν τη νίκη και οι δύο για να αποκτήσουν προβάδισμα για την πρώτη θέση του Δ’ Ομίλου. Αυτόν τον αγώνα θα τον βρείτε στη winmasters με απόδοση στο MAX και 0% γκανιότα*.

Top Match με προσφορές* και δώρα* στις κορυφαίες αναμετρήσεις

Η Ολλανδία και η Γαλλία τίθενται αντιμέτωπες το βράδυ της Παρασκευής σε ένα ξεχωριστό παιχνίδι που θα μπορούσε να είναι και προς τις τελευταίες φάσεις της διοργάνωσης του Euro 2024. Οι «οράνιε» ζορίστηκαν απέναντι στην Πολωνία, αλλά έκαναν την ανατροπή με Γκάκπο και Βέγκχορστ (2-1) και πήραν αυτό που ήθελαν. Οι Γάλλοι κέρδισαν 1-0 την Αυστρία με αυτογκόλ του Βέμπερ και έκαναν κι εκείνη ιδανική εκκίνηση, έστω και αν δεν ενθουσίασαν με την εικόνα τους. Στη winmasters υπάρχει 0% γκανιότα* για το παιχνίδι Ολλανδία – Γαλλία και συνολικά βρίσκουμε δυνατές τιμές. Επίσης, τον συγκεκριμένο αγώνα θα τον βρείτε και στα Top Match όπου υπάρχουν προσφορές* και δώρα*. Το Over 1,5 Ημίχρονο το βρίσκουμε στο 2.97 και το Over 4,5 κόρνερ 1ο ημίχρονο στο 2.16. Επίσης, υπάρχουν και τα έτοιμα Bet Builder σε κάθε παιχνίδι, όπως το Over 1,5 Ημίχρονο, Over 3,5 & Over 9,5 κόρνερ, στο 11.00.

Combo Nights με προσφορές* και δώρα* στις κορυφαίες αναμετρήσεις

Λίγο νωρίτερα, στις 19:00, για τον ίδιο όμιλο, κοντράρονται Πολωνία και Αυστρία. Έχασαν και οι δύο στην πρεμιέρα τους και τώρα ψάχνουν να βρουν τους πρώτους τους βαθμούς και τη νίκη που θα τις ξαναβάλει στο… κόλπο. Η Πολωνία ήταν ανταγωνιστική απέναντι στην Ολλανδία, προηγήθηκε με τον Μπούκσα, αλλά δεν άντεξε ως το τέλος. Το πάλεψε και η Αυστρία απέναντι στη Γαλλία, αλλά έχασε με το αυτογκόλ του Βέμπερ στο 38’. Στη winmasters θα βρείτε αποδόσεις κορυφής και για τον αγώνα Πολωνία – Αυστρία. Επίσης, τον συγκεκριμένο αγώνα θα τον βρείτε και στα Combo Nights όπου υπάρχουν προσφορές* και δώρα*. Το 2-3 γκολ προσφέρεται στο 1.97 και το Πολωνία περισσότερα κόρνερ στο 2.47. Αντίστοιχα, υπάρχουν και εδώ έτοιμα Bet Builder, όπως το Πρώτο γκολ Πολωνία, 2-3 γκολ & Γκολ Λεβαντόφσκι, στο 8.00.

Επέλεξε σωστά και απόλαυσε καθημερινά δώρα* εντελώς δωρεάν Επέλεξε σωστά και απόλαυσε καθημερινά δώρα* εντελώς δωρεάν

Με το SHOOT & WIN*, στη winmasters, κερδίζεις κάθε μέρα σούπερ δώρα*. Θα χάσεις αυτήν την ευκαιρία; Επιλέγοντας μία από τις τρεις μπάλες, κερδίζεις δώρα* κάθε μέρα, απολαμβάνοντας περισσότερο το παιχνίδι σου. Σούπερ δώρα* σε περιμένουν κάθε μέρα στο SHOOT & WIN*.

*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις

21+ | Παίξε Υπεύθυνα | Αρμόδιος Ρυθμιστής: ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 2109215776 | Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας